BDAR

iki
Valstybės įsitraukimo į verslą iššūkis – grėsmės ir galimybės

Apie valstybės įsitraukimo į verslą iššūkį  – grėsmes ir galimybes nuomonę pateikė Valstybės investicijų valdymo agentūros (VIVA) Stebėtojų tarybos pirmininkas, nepriklausomas narys Valdas Vitkauskas.  

Valstybės investicijų valdymo agentūra (VIVA) inicijuoja Europos komisijos finansavimo priemonių aprašo pakeitimus

Valstybės investicijų valdymo agentūra (VIVA) valdanti Pagalbos verslui fondą (PVF) inicijuoja Europos komisijos finansavimo priemonių aprašo pakeitimus, kurie leistų daugiau įmonių ir paprastesnėmis sąlygomis gauti finansavimą. 

Pirmasis Pagalbos verslui fondo sandoris – 7 mln. eurų investicija į bioenergetikos įmonę

Valstybės investicijų valdymo agentūra (VIVA) valdanti Pagalbos verslui fondą (PVF) sudarė pirmąjį sandorį – 7 milijonų eurų finansavimą mišriais instrumentais skyrė UAB „Enerstena“, kuri projektuoja, gamina ir įrenginėja biomasės katilines. Pagalbos sulaukusi įmonė finansavimą panaudos dėl COVID-19 pandemijos sustabdytų projektų pabaigimui, išmokės vėluojančius atlyginimus darbuotojams, padengs reikšmingą dalį vėluojančių skolų tiekėjams, sumokės mokesčius Lietuvoje ir užsienyje.

Valstybės investicijų valdymo agentūros vadovas D. Vilčinskas dalyvavo diskusijoje apie karantino pamokas ir pagalbą verslui

Pagalbos verslui fondą valdančios Valstybės investicijų valdymo agentūros (VIVA) generalinis direktorius Dainius Vilčinskas dalyvavo Šiaulių banko projekto #PlanasA diskusijoje su Andriumi Tapinu ir kitais pagalbą verslui teikiančių organizacijų atstovais. Tiesioginės transliacijos metu aptartos karantino pamokos ir pagalba verslui.

Pirmieji Pagalbos verslui fondo rezultatai pristatyti Seimo Biudžeto ir finansų komiteto posėdyje

Šiandien PVF valdančios bendrovės Valstybės investicijų valdymo agentūros (VIVA) generalinis direktorius Dainius Vilčinskas dalyvavo nuotoliniame Seimo Biudžeto ir finansų komiteto posėdyje, kuriame pristatė Fondo veiklą.

Pagalbos verslui fondo veikla pristatyta TGS Baltic vebinare

Gruodžio 8 d., PVF valdančios bendrovės Valstybės investicijų valdymo agentūros (VIVA) generalinis direktorius Dainius Vilčinskas dalyvavo TGS Baltic organizuotame vebinare „Aplinkosaugos, socialinės atsakomybės ir geros valdysenos (ESG) veiksnių integravimas į finansavimo procesą“.  

Pagalbos verslui fondo paslaugomis jau domisi beveik pusšimtis įmonių

Spalio mėnesį įsteigtas Pagalbos verslui fondas (PVF) jau sulaukė beveik pusšimčio įmonių susidomėjimo. Šiuo metu pagalba verslui labiausiai domisi tiesiogiai nuo COVID-19 nukentėję sektoriai: turizmo, aviacijos, apgyvendinimo ir maitinimo paslaugų bei gamybos ir prekybos įmonės. Fondo paslaugomis susidomėjusių įmonių bendras finansinis poreikis viršija 150 mln. eurų.

VIVA stebėtojų taryboje – nauja narė

UAB Valstybės investicijų valdymo agentūra (VIVA) stebėtojų taryboje darbą pradeda Aušra Vičkačkienė. LR Finansų ministerijos valstybės turto valdymo departamento direktorė A. Vičkačkienė keičia iš pareigų ministerijoje pasitraukusią Raimondą Eidžiūnę.

Veiklą pradėjo Pagalbos verslui fondas

Šiandien savo veiklą pradeda Pagalbos verslui fondas, jis padės užtikrinti vidutinių ir didelių įmonių likvidumą, galimybes joms gauti finansavimą ir verslui greičiau atsigauti po krizės.

Paskirtas Valstybės investicijų valdymo agentūros generalinis direktorius

Valstybės investicijų valdymo agentūros (VIVA) valdyba generaliniu šios agentūros direktoriumi paskyrė Dainių Vilčinską.

UAB „Valstybės investicinis kapitalas“ valdyba pradeda darbą

Šiandien Ekonomikos ir inovacijų ministerijoje į susitikimą su ministerijos vadovybe susirinko UAB „Valstybės investicinis kapitalas“ valdyba. Susitikimo metu buvo aptarti bendrovės vadovo atrinkimo ir kiti aktualūs UAB „Valstybės investicinis kapitalas“ veiklos klausimai. Ekonomikos ir inovacijų ministerijos įsteigta bendrovė „Valstybės investicinis kapitalas“ yra Pagalbos verslui fondo, steigiamo kaip komanditinė ūkinė bendrija, komanditorė, suteikianti valstybės įnašą į fondą.

Suformuota Valstybės investicijų valdymo agentūros valdyba, paskirtas jos pirmininkas

Pagalbos verslui fondas jau turi vadovus – išrinkta Valstybės investicijų valdymo agentūros (VIVA) valdyba ir jos pirmininkas. Jie bus atsakingi už Pagalbos verslui fondo investicinių sprendimų priėmimą.