BDAR

image_6483441.JPG
2020-12-08

Gruodžio 8 d., PVF valdančios bendrovės Valstybės investicijų valdymo agentūros (VIVA) generalinis direktorius Dainius Vilčinskas dalyvavo TGS Baltic organizuotame vebinare „Aplinkosaugos, socialinės atsakomybės ir geros valdysenos (ESG) veiksnių integravimas į finansavimo procesą“. 

Pristatydamas PVF, D. Vilčinskas akcentavo, kad Fondas padės stambioms ir vidutinėms įmonėms užtikrinti finansinį tvarumą, taip išsaugant darbo vietas ir mokesčius valstybei. Fondas prioritetą skirs tvarioms investicijoms, inovacijų vystymui ir skaitmenizacijos projektams.

 

„Kalbant apie tvarumą mūsų veikloje, svarbu pažymėti, kad Fondas įkurtas padėti Lietuvoje veikiančiam verslui ir prisidėti prie šalies ekonomikos stabilumo. Mes dalinamės savo žiniomis ir patirtimi finansų valdymo srityje. Didelį dėmesį skiriame skaidrumui ir profesionalumui, suformavome gerai žinomų srities ekspertų komandą“, – sakė D. Vilčinskas.

Kviečiame žiūrėti pranešimo įrašą.

Visa informacija apie PVF veiklą, investavimo kriterijus, taip pat būdą teikti paraiškas yra pateikta fondo interneto svetainėje www.pvf.lt.

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-12-11